وضعیت سایت

نمایش تعداد مطالب
182630

تبلیغات نوشتاری

تبلیغات نوشتاری:

sidebar-bg

VM - Shopping cart

 x 

کارت خالی

VM - Search in Shop

VM - Category

VM - Currencies SelectorVM - Manufacturer

احتمالا شما تا به حال مطالب خواندنی در مورد زبان انگلیسی و یا مقالات علمی و تحقیقاتی به زبان انگلیسی نوشته یا خوانده اید. سایت آموزشگاه زبان آثار این فرصت را فراهم نموده که مطالب گوناگون را گرد آوری کرده و با نام شما در اختیار دوستانتان قرار دهد. ما منتظر دریافت دست نوشته ها و یا نامه های الکترونیکی ، از مطالب خواندنی  شما کاربر گرامی هستیم.


sidebar-bg

حاضرین در سایت

ما 94 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لغتنامه آنلاین

به منظور سهولت کاربران سایت آموزشگاه زبان آثار به صورت آزمایشی لغتنامه آنلاین بر روی سایت قرار گرفته است. و در آینده نسخه قابل دریافت آن نیز ارائه خواهد شد. نقطه نظرات شما می تواند ما را در هر چه پربار تر کردن پایگاه وب آثار یاری نماید. برای مشاهده لغتنامه آنلاین ، کلیک نمایید.

 

 

آموزشگاه زبان آثار

تهران - خیابان جشنواره - خیابان زهدی (امین ) - خیابان زمرد - پلاک 216

شمار تماس : 77320080

فهرست زبان ها

آیا می دانید در دنیا چه تعداد گویش‌ و زبان که از نظر اصطلاحات و استانداردهای فرهنگی و تعریف‌های منطقه‌ای و.. با هم متفاوتند وجود دارند، برای اطلاع از این موضوع می توانید به موضوع Distribution of language in the word   در قسمت مقالات آموزشی مراجعه فرمایید       

اصطلاحات - Idoms

آیا می دانید استفاده از اصطلاح و کنایه در زبان  می تواند کمک بزرگی برای یادگیری و پیشرفت بهتر آن  باشد . در زبان انگلیسی نیز کاربرد اصطلاحات زیاد می باشد . در قسمت Idioms   ، می توانید برخی از اصطلاحاتی که در زبان انگلیسی به کار میرود را به همراه توضیحات و مثال آنهامشاهده نمایید .