وضعیت سایت

نمایش تعداد مطالب
182645

تبلیغات نوشتاری

تبلیغات نوشتاری:

sidebar-bg

VM - Shopping cart

 x 

کارت خالی

VM - Search in Shop

VM - Category

VM - Currencies SelectorVM - Manufacturer

علاوه بر حضور در کلاس زبان انگلیسی، می توانید از راهبردهای غیر رسمی زیادی برای بهبود بهترمهارت های زبان انگلیسی خود استفاده کنید، از جمله اقدامات ساده ای نظیر خواندن کتاب های زبان انگلیسی و گفتگو با افرادی که زبان انگلیسی زبان مادری آنها است می تواند سود مند باشد. به علاوه گوش دادن به CD های کتب آموزشی در اوقات فراغت و خارج از محیط کلاس می تواند کمک شایانی به فرا گیری و تسلط بیشتر شما بر متون انگلیسی بنماید.

مهارت های زبان انگلیسی

sidebar-bg

حاضرین در سایت

ما 140 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

لغتنامه آنلاین

به منظور سهولت کاربران سایت آموزشگاه زبان آثار به صورت آزمایشی لغتنامه آنلاین بر روی سایت قرار گرفته است. و در آینده نسخه قابل دریافت آن نیز ارائه خواهد شد. نقطه نظرات شما می تواند ما را در هر چه پربار تر کردن پایگاه وب آثار یاری نماید. برای مشاهده لغتنامه آنلاین ، کلیک نمایید.

 

 

آموزشگاه زبان آثار

تهران - خیابان جشنواره - خیابان زهدی (امین ) - خیابان زمرد - پلاک 216

شمار تماس : 77320080

ضرب المثل ها - Proverbs

همانطور که می دانید استفاده از ضرب المثل در تمامی زبان ها مرسوم است . ضرب‌المثل گونه‌ای از بیان است که معمولاً تاریخچه و داستانی پندآموز در پس بعضی از آن‌ها نهفته است. در زبان انگلیسی نیز کاربرد ضرب المثل زیاد می باشد . شما می توانید  در زیر مجموعه Proverbs   که در بخش مقالات آموشی قرار دارد ، ضرب المثل های مورد استفاده در زبان انگلیسی را به ترتیب حروق الفبا بیابید

اصطلاحات - Idoms

آیا می دانید استفاده از اصطلاح و کنایه در زبان  می تواند کمک بزرگی برای یادگیری و پیشرفت بهتر آن  باشد . در زبان انگلیسی نیز کاربرد اصطلاحات زیاد می باشد . در قسمت Idioms   ، می توانید برخی از اصطلاحاتی که در زبان انگلیسی به کار میرود را به همراه توضیحات و مثال آنهامشاهده نمایید .