topheader

آزمون ها

زبان آموزان محترم

در این بخش می توانیید نتایج آزمون های  تافل خود را حداکثر تا 2 روز پس از برگزاری آزمون مشاهده فرمایید. آزمون های تافل به صورت دوره ای برگزار می شود و می توانید از تاریخ آزمون آینده توسط تماس تلفنی با آزموشگاه مطلع شوید.

آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی

زیر مجموعه ها

تافل- TOEFL        - و مخفف عبارت  Test of English as a Foreign Language   ، نام آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون در بیش از شش هزار موسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و پس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

مدرک تافل دو سال اعتبار دارد.

در این آزمون سه مهارت زبان آموز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

مهارت شنیداری (Listening Comprehension )

ساختار زبان (Structure and Language)

مهارت خواندن (Reading Comprehension)

علاوه بر سه مهارت فوق یک قسمت برای مهارت نوشتن هم وجود دارد که در یک فرصت ۳۰ دقیقه‌ای بایستی داوطلب بتواند در مورد موضوع مشخصی بنویسد. نمرات بدست آمده از هر قسمت بعد از تغییر مقیاس یافتن با هم جمع شده و نمره کل داوطلب را مشخص می‌کند. این نمره می‌تواند بین ۳۱۰ تا ۶۷۷ تغییر کند. بنابراین هیچ نمره مشخصی برای قبولی یا رد شدن در این آزمون وجود ندارد و همه شرکت کنندگان در این آزمون نمره آزمون را دریافت خواهند کرد. نمره مورد نیاز داوطلب بستگی به محلی دارد که داوطلب می‌خواهد نمره آزمون تافلش به آنجا ارسال شود. معمولاً برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور نمره بالاتر از ۵۵۰ مورد نیاز است.

زبان آموزان محترم شما در این بخش می توانیید نتایج آزمون های  تافل خود را حداکثر تا 3 روز پس از برگزاری آزمون مشاهده فرمایید. آزمون های تافل به صورت دوره ای برگزار می شود و می توانید از تاریخ آزمون آینده توسط تماس تلفنی با آموزشگاه آثار مطلع شوید.

لغتنامه آنلاین

به منظور سهولت کاربران سایت آموزشگاه زبان آثار به صورت آزمایشی لغتنامه آنلاین بر روی سایت قرار گرفته است. و در آینده نسخه قابل دریافت آن نیز ارائه خواهد شد. نقطه نظرات شما می تواند ما را در هر چه پربار تر کردن پایگاه وب آثار یاری نماید. برای مشاهده لغتنامه آنلاین ، کلیک نمایید.

 

آموزشگاه زبان آثار

logo asarschool

تهران - خیابان جشنواره - خیابان زهدی (امین ) - خیابان زمرد - پلاک 216

شمار تماس : 77320080